Нотаріус у місті Києві

Я, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Сперчун Олександр Олександрович, радий бачити вас на моєму веб-сайті.

фото нотаріус сперчун
Нотаріус Сперчун Олександр

Звернувшись до мене, ви отримаєте кваліфіковані послуги нотаріуса, допомогу в підготовці документів, їх аналізу та перевірці.

Основними принципами моєї роботи є:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • я ціную свій час, я ціную ваш час, попередній запис та завчасна підготовка проєктів необхідних документів, максимально збереже наш час;
  • в окремих випадках, нотаріус може працювати на виїзді, наприклад коли фізична особа не може з’явитися в офіс нотаріуса, а також коли того вимагають особливості посвідчуваного правочину;
  • конфіденційність.

Своїми зусиллями я, як нотаріус, допоможу швидко та якісно відшукати кожному клієнтові найвигідніше рішення в будь-якому питанні в межах чинного законодавства.

Пріоритетом у моїй діяльності є абсолютне дотримання інтересів всіх учасників нотаріальної дії.

Моя мета — надати всім своїм клієнтам виключно професійні послуги. Я пишаюсь своєю професією й ціную її, адже нотаріус — це не просто людина зі званням, а людина з совістю.

Звернувшись до мене ви можете бути впевнені в тому, що вчинені мною нотаріальні дії будуть гарантувати захист ваших інтересів, як зараз, так і у майбутньому.

Діяльність нотаріуса застрахована і нотаріус несе повну майнову відповідальність за надані нотаріальні послуги.

Сподіваюсь бачити вас серед своїх клієнтів та партнерів.

З повагою,
Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу
Сперчун Олександр Олександрович