Нотаріальний переклад документів в Херсоні

Нотаріальний переклад документів в Херсоні

«Нотаріальний переклад». Даний вид нотаріальної дії включає в себе переклад різних документів, в тому числі паспорта, свідоцтва про народження тощо. Такий переклад може бути здійнений, як власноручно нотаріусом, так і за участю перекладача. Приватний нотаріус Сперчун Олександр Олександрович співпрацює з багатьма дипломованими перекладачами у місті Херсоні, тому нотаріальний переклад можна зробити в найкоротші строки.

Нотаріальний переклад  документів найчастіше потрібен для посольств, іноземних навчальних закладів та інших зарубіжних організацій.

Якщо потрібен нотаріальний переклад документів з російської мову на українську мову, то нотаріус може виконати такий переклад самостійно без участі перекладача. У разі якщо переклад здійснюється з англійської або іншої мови на українську мову, то нотаріальна дія вчиняється відносно перекладача і нотаріус  засвідчує підпис перекладача на перекладі документа.

Найбільш поширеними документами для посвідчення перекладів є паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, документи про навчання.

Якщо вам необхідно зробити “нотаріальний переклад” документа у Херсоні, звертайтесь до нотаріуса Сперчуна Олександра Олександровича за телефоном 095-277-08-00, або приходьте за до офісу за адресою: м. Херсон, вул. Пилипа Орлика, 18 (вхід зі сторони провулку Готельний 9).

Про те, чи можна нотаріально засвідчити переклад конкретного документу, слід попередньо проконсультуватися з нотаріусом, наприклад можна направити скан-копію, або ж сфотографований документ до viber/telegram/whatsapp на номер
+38-095-277-08-00 .